Nieuwe website – nieuwe emailadressen

Kynologenclub Woerden ALV KCW Nieuwe website – nieuwe emailadressen

Nieuwe website – nieuwe emailadressen
0 Comments

Zoals in de Algemene Ledenvergadering van 23 april is meegedeeld, hebben wij sinds begin van dit jaar een nieuwe website.
Omdat wij een domeinnaam hebben aangevraagd, beschikken wij nu ook over nieuwe emailadressen.

Welke? Hieronder zie je welke emailadres je kunt gebruiken.

 

Emailadres:Onderwerp:
Info@kcwoerden.nlalgemene vragen aan de club
Voorzitter@kcwoerden.nlvragen aan de voorzitter​
Secretaris@kcwoerden.nlvragen aan de secretaris​
Penningmeester@kcwoerden.nlvragen over facturen cursus/ contributie en indienen opzeggingen lidmaatschap aan de penningmeester​
Tweedepenningmeester@kcwoerden.nlvragen aan de 2e penningmeester​
Inschrijving@kcwoerden.nlvragen via aanmeldformulieren via de website​ en indeling van de lessen
Accomodatie@kcwoerden.nlvragen omtrent verhuringen​ (kantine en/of velden)
Geurdetectie@kcwoerden.nlvragen aan de geurdetectie​
Evenementen@kcwoerden.nlvragen over- en suggesties voor evenementen​ en activiteiten
KCWeetjeskcw@kcwoerden.nlvragen over- en suggesties voor de KCWeetjes​
Vertrouwenspersoon@kcwoerden.nlvragen en meldingen aan de vertrouwenspersoon​

Categories: