Clubexamen KCW 2019-01

Op zaterdag 29 juni, zijn de Clubexamens KCW 2019-01 gehouden.

Bijgaand de uitslagen per categorie.

Uitslagen Clubexamen K.C. Woerden e.o. 2019/1

 

Puppen Simone/Linda Maandag 19.00

Naam.                                                          Naam hond.                                 Punten.

Ad v/d Zaan                                                Tess                                                   95

Dies Groot                                                   Sjors                                                  95

Erna Akkermans                                       Jimmy                                             101

Diny Verhey                                               Endor                                                96

Liane Hogenboom                                    Rico                                                 104

Marieke Kompier                                     Fleur                                                 98

Henja Groen                                              Bobbie                                              91

Maria van Dijk                                          Nura                                                106

 

Puppen Yvonne/ Katja Maandag 19.00

Naam.                                                           Naam hond.                                Punten.

Marcha de Korte                                        Skye                                                100

Nick Daemen                                              Bento                                               90

Sandy Ouwerkerk                                      Gijs                                                   96

Jacqueline Rothuizen                               Jip                                                     97

Simone v/d Bergh                                     Sjors                                                101

Daphne Ebskamp                                      Jace                                                  90

 

Puppen Yvonne/Katja Maandag 20.30

Naam.                                                         Naam hond.                                 Punten.

Anja Kraaijeveld                                       Guus                                                 91

Denise Oudenalder-Andriaensen         Chester                                              94

Dirk de Wit                                                Pablo                                                84

Romy de Bruijn                                        Bentley                                             98

 

Puppen. Nathalie.

Naam.                                                          Naam hond.                                 Punten.

Patrick Nagtegaal                                      Bandit                                               100

Diederik Tiemstra                                     Lucky                                                 93

Sjaux v/d Velde                                         Dama                                                  96

 

 

BESTE PUP

Naam.                                                        Naam hond.                          Punten.

Maria van Dijk                                       Nura                                                 106

 

Junioren Hans / Jolanda Maandag 19.00

Naam.                                                          Naam hond.                                               Punten.

Dick v.d. Berg                                            Mikay                                                           128

Mandy Akkermans                                   Peri                                                   118

Leonie Oostrom                                        Pippa                                                118

Jan van Esterik                                           Sita                                                    124

Henk Akse                                                   Duke                                                 112

Janny Boer                                                  Rover                                                123

 

Junioren Hans / Jolanda Maandag 20.30

Naam.                                                          Naam hond.                                               Punten.

Betty Beunder                                           Pip                                                     112

Daniëlle Goes                                             Pip                                                     124

Beppie Mulder                                           Ozzy                                                 125

Cor Cromwijk                                            Toska                                                DNF

 

BESTE JUNIOREN

Naam.                                                          Naam hond.                                   Punten.

Dick v.d. Berg                                            Mikay                                               128

 

Junioren Vervolg   Bianca / Ad Maandag 19.00

Naam.                                              Naam hond.                                               Punten.

Saskia van Os                                             Moos                                                DNF

Henriëtte Vis                                              Misty                                                100

Anja Harskamp                                         Simba                                                           97

Paula Harskamp                                        Zazu                                                  102

Joyce van Noorden                                  Boenkie                                            DNF

Judith Vianen                                             Bowie                                                           109

Daniëlle Kleverwal                                               Indy                                                  DNF

Lisette Pauw                                               Noa                                                   109

 

Junioren Vervolg   Coby / Jacob Woensdag 19. 00

Naam.                                                          Naam hond.                                     Punten.

Simone Verhey – van Putten                Eyk                                                    93

Elina Riksman – van Wel                         Maan                                                104

Bianca van Tol                                           Pip                                                     95

Koen Balm                                                  Joep                                                  DNF

Marc Spruit                                                Saar                                                  107

Marga van Oort                                        Domeniek                                       105

Christie Goes                                              Casey                                                108

 

BESTE JUNIOREN VERVOLG

Naam.                                                          Naam hond.                                   Punten.

Lisette Pauw                                             Noa                                                   109
gelijk met Judith Vianen, maar Lisette 5×10 tegen Judith 4x 10.

 

E.G. / Junioren Vervolg  Bianca, Maandag 20.30

Naam.                                                          Naam hond.                                   Punten.

Ellen Ras                                                      Perro                                                101

Nelleke Haars                                             Jitske                                                 75

Gerarda Bosland                                       Tess                                                   99

EG

Wanda de Ridder                                      Monty                                              104

Jacqueline Du Moulin                              Charlie                                              103

 

BESTE EG

Naam.                                                          Naam hond.                                   Punten.

Wanda de Ridder                                     Monty                                              104

 

S.G.H. 1 / Berty, Woensdag 19:30 uur

Naam.                                                          Naam hond.                                               Punten.

Sandra van Luinen                                               Kali                                                    106

Audrey Stevens                                         Thor                                                  102

Margriet Muller                                        Dino                                                  98

Ellen Namavar                                           Nova                                                 97

Madelon van Oosteren                           Kenzo                                                           92

Piet Brand                                                   Ido                                                     100

 

S.G.H. 1 / Erna, Zaterdag

Naam.                                                          Naam hond.                                               Punten.

Esther Schilder                                          Baco                                                  91

Betty Holswilder                                       Pippin                                               88

Tineke van Vliet                                         Soof                                                  100

Sjaak Spruit                                                Bobby                                              99

Geertje van Velzen                                   Bløf                                                   94

 

BESTE SGH1

Naam.                                                          Naam hond.                                   Punten.

Sandra van Luinen                                   Kali                                                    106

 

S.G.H. 2 / Erna

Naam.                                                          Naam hond.                                               Punten.

Letty Roseboom                                        Tess                                                   81

Ingrid Gentis                                              Nero                                                 97

Frits Bart                                                     Scott                                                 102

Samia Shafique                                         Sakura                                              DNF

Monique van Luinen                                Finn                                                   99

 

BESTE SGH2

Naam.                                                          Naam hond.                                   Punten.

Frits Bart                                                    Scott                                                 102