ZOMERSTOP 2018-1

De examens zijn voorbij dus vanaf 01-07-2018 ZOMERSTOP.
We wensen iedereen een fijne vakantie en geniet van je hondje.
Dinsdag 28 augustus bent u welkom op onze info avond, hier krijgt u informatie over de puppen cursus en kunt u zich inschrijven voor het seizoen 2018-2.
Maandag 3 september start het seizoen 2018-2.
Hierbij de uitslaglijst van de examens 2018-1.

Puppen
Naam handler Naam Hond Ras Punten
Corrie Boon Timo Golden Retriever 81
Hans Geus Zoë Kruising 97
Miranda Gelderblom Nigel Labrador 97
Joyce van Noorden Boenkie Rhodesian Ridgeback 100
Arjan Hoogvliet Lemmy Boerboel Mix 99
Judith Vianen Bowie IndianDog/Port. Podengo 98
Saskia van Os Moos Beagle 91
Henriëtta Vis Misty Bolonka Zwetna 100
Duncan Flantua Sjaak Friese Stabij 93
Gerarda Bosland Tess Border Collie/Schotse Collie/Shelty 102
Natasja Dolleman Eros Keeshond Wolfsgrauw 96
Babette Guldie Boris Rottweiler 99
Nelleke Haars Jitske Friese Stabij 101
Simone Tienhoven Guus Bullterriër 96
Elske Herwijnwn Tom Poedel 94
Jacqueline Boen Gizmo Franse Bulldog 94
Demi van Helden Boris Labrador 99
Marc Spruit Saar Cocker Spaniel 93
Elsbeth van der Laan Indy Labradoodle 96
Christy Goes-Vink Casey Bouvier 101
Misja Dekker Hero Duitse Pinscher 90
Myrthe Hijman Moos Shih Tzu 94
Natasja Wessels Nora Border Collie/Golden Retreiver 101
Ritske Balm Joep Basset Fauve de Bretagne 100
Marijke Ewijk Moritz Dwerg Schnauzer 93
Ellen Ras Perro Golden Retriever 102

Beste Pup: Gerarda Bosland met Tess en Ellen Ras met Perro

Junioren
Naam handler Naam hond Ras Punten
Jacqueline Du Moulin Charlie Golden Retreiver 123
Peter Gottenbos Kodi Amerikaanse Stafford 119
Roy Koning Binky Jack Russell 114
Wim van Vliet Ted Pattendale Terriër 119
Ferry Nobel Cinta Bull Terrër/Amerikaanse Stefford 104
Gerrie Verweij Olske Schapendoes 109
Monique van Maanen Roxy Cocker Spanie 100
Astrid Bosmans Tink Rottweiler 121
Jaap Dijkgraaf Sem Labrador 123
Wanda de Ridder Monty Staffordshire bull terrier 124
Ron van der Kooy Rambo Boerboef 117
Manon van Wandelen Marley Kruising Engelse Cocker Spaniel 120
Kim Oostveen Stenn Golden Retriever/Friese Stabij 117
Henk Bethlehem Nynke Friese Stabij 105
Anja van den Hurk Turbo Harlekijn Dwergpoedel 107

Beste Junioren: Wanda de Ridder met Monty

Junioren Vervolg
Naam handler Naam hond Ras Punten
Jacinta de Ruyter Buddy Toller 96
José Vergeer Jill Labrador 82
Linda Splinter Sky Australian Shephard 91
Ron Baas Bender Labrador 89
Guus Otten-Lamers Zyfa Weimaraner 97
Karin Smit Toby Border Collie/Aussie 103
Greetje Winckels Penny Jack Russel 89

Beste Junior Vervolg: Karin Smit met Toby

0