uitslag Examens 2018-2

Uitslagen Clubexamen K.C. Woerden e.o. 2018/2.

 S.G. H.

Naam.                                   Naam hond.                                    Punten.

Samia Shafique                  Sakura.         Beste SGH                105 pnt.

Letty Roseboom.               Tess.                                                  101 pnt.

Sharon Euson.                    Bali.                                                   101 pnt.

Ingrid Gentis                       Nero.                                                100 pnt.

Nelleke Kuipers.                 Djoek.                                               100 pnt.

Frits Bart.                             Scott.                                                 92 pnt.

Monique van Luinen.       Finn.                                                   90 pnt.

Leon van der Krogt.          Cailin.                                                 78 pnt.

 

 

 

 

Puppen Simone/Katja

Petra Tongerloo                 Boris                                                    88 pnt.

Frans Oostveen                  Odie                                                  103 pnt.

Martin van Es                      Bliss                                                   100 pnt.

Dick v/d Berg                      Mikay     Beste PUP                        106 pnt.

Mandy Akkermans            Peri                                                    100 pnt.

Marja Olieman                   Rubye                                                  99 pnt.

Jos Achterberg                   Kyra                                                  100 pnt.

 

 

 

 

 

Puppen Yvonne/Linda

Esther Schilder                   Baco                                                    81 pnt.

Tineke van Vliet                 Soof                                                    89 pnt.

Charita Kuijper                   Lizzy                                                    99 pnt.

Roos Becholt                       Finn                                                     85 pnt.

Nancy van Esterik              Sita                                                    100 pnt.

Janny Broer                         Rover                                                103 pnt.

Hanny Parmentier             Phoebe                                               94 pnt.

 

Puppen. Nathalie.

Holswilder                         Pippin                                                  88 pnt.

Marga van Oort                Dominiek                                          103 pnt

Nobel                                  Tara                                                      96 pnt.

Muller                                 Ozzy                                                   104 pnt.

Mauritz                              Frenkie                                                 92 pnt.

 

Puppen Yvonne/Katja

Elly van Herk                       Puck                                                    85 pnt.

Betty Beunder                    Pip                                                       97 pnt.

Danielle Goes                     Pip                                                     103 pnt.

Kim Spoel                             Boet                                                    97 pnt.

Astrid Bosmans                  Spike                                                   98 pnt.

Ruud van der Linden        Lara                                                   104 pnt.

Cor Cromwijk                     Toska                                                101 pnt.

 

 

Junioren Hans / Jolanda

Maandag 19.00

Carola Berenpas                Kyan                                                  117 pnt.

Joyce van Noorden           Boenkie                                            118 pnt.

Judith Vianen                      Bowie                        `                      109 pnt.

Hennriëtte Vis                    Misty                                                 112 pnt.

Saskia van Os                      Moos                                                112 pnt.

 

Junioren Hans / Jolanda

Maandag 20.30

Bianca Tol                            Pip                                                       99 pnt.

Elina Riksman- van Wel   Maan                                                119 pnt.

Nelleke Haars                    Jitske             Beste Junior            122 pnt.

Ellen Ras                              Perro             Beste Junior            122 pnt.

Gerarda Bosland               Tess                                                   120 pnt.

 

Junioren Coby / Jacob

Woensdag 19.00

Marc Spruit                        Saar                                                   113 pnt.

Danielle Kleverwal            Indy                                                   115 pnt.

Koen Blam                           Joep                                                     94 pnt.

Frank Goes                          Casey                                                104 pnt.

Lisette Pauw                       Noah                                                 109 pnt

Elsbeth van der Laan        Indy                                                     98 pnt.

 

 

 

Junioren Vervolg

Bianca / Jesse / Ad

Wim van Vliet                     Ted                                                    86 pnt.

Wanda de Ridder              Monty Beste Junioren Vervolg  106 pnt.

Jaap Dijkgraaf                    Sem                                                   99 pnt.

Jacqueline Du Moulin       Charlie                                            103 pnt.

 

 

E.G. Bianca,

Monique v. Moorselaar   Moos                                                 92 pnt.

Guus Otten-Lamers          Zyfa                                                   104 pnt.

Greetje Winckels               Penny                                               109 pnt.

Karin Smit                            Toby              Beste EG                   126 pnt.